Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Edukacja i Analiza - Naszym priorytetem jest umożliwienie naszym klientom podejmowania jak najlepiej przemyślanych decyzji inwestycyjnych. Dlatego, oferujemy liczne programy edukacyjne - jak webinary i seminaria - których celem jest podnoszenie umiejętności inwestycyjnych i wykorzystanie ich na rynku Forex i CFD oraz innych rynkach finansowych. Ponadto publikujemy książki oraz broszury edukacyjne w wielu językach. Nasze materiały edukacyjne dystrybuowane są na całym świecie. Nasza szeroka gama narzędzi edukacyjnych ciągle się poszerza. Ta dedykowana sekcja prezentuje również szeroki wybór narzędzi analitycznych, które pomogą traderom lepiej poruszać się po rynkach finansowych.

Obsługa Klienta - Kompleksową Pomoc Techniczną dla klientów drogą telefoniczną oraz przez czat online aby pomóc klientom we wszystkich kwestiach technicznych i organizacyjnych. Dodatkowo możesz się z nami kontaktować za pomoć formularz kontaktowego.

DODATKOWO - Jeżeli zarejestrujesz się teraz otrzymasz od nas zupełnie za darmo książkę "Jak zacząć handlowanie bezpiecznie i dochodowo?", która pozwoli Ci już pierwszego dnia zarobić pieniądze. To nie koniec! Po rejestracji otrzymasz także 4 poradniki o wartości prawie 1000zł, które ułatwią Ci start.

Zacznij handlować jeszcze dzisiaj!

Twoja podróż do mistrzostwa w tradingu zaczyna się od tego pierwszego małego kroku - stworzenia profilu w naszej platformie.

Dołącz do nas